دسته‌ها
مقالات

27٪ از خریداران ملک در آمریکا قصد جابجایی دارند!

یک چهارم خریداران خانه می گویند که قصد دارند از جایی که در حال حاضر خانه می نامند ، از آنجا بیرون بروند. این همه گیر باعث شده است که به دنبال جابجایی در متروهای کوچکتر باشند.

کارگزاری املاک Redfin گزارش داد که داده های آن از بیش از 1 میلیون نفر از شکارچیان خانه رکورد 27 درصد از جستجوگران خانه را در سایت خود نشان می دهد که به دنبال انتقال به منطقه مترو دیگری در ماه آوریل و مه هستند.

گزارش های مشابه اخیر مسکن حاکی از تمایل فزاینده در بین خریداران خانه برای ترک مناطق شهری متراکم برای حومه های بزرگ تر است. گزارشی که هفته گذشته از realtor.com منتشر شد نشان داد که بیش از نیمی از 100 مترو بزرگ کشور در حومه مناطق حومه آن مناطق تمرکز دارند. بازدیدهای لیست حومه در realtor.com® در ماه مه از سال گذشته از موارد قبلی فراتر رفت. خاویر ویواس ، مدیر تحقیقات اقتصادی realtor.com می گوید ، گرچه مهاجرت به حومه شهر روند جدیدی ندارد – بلکه قبل از همه گیری نشان داده شده بود – این روند شتاب دارد.

وی می گوید: “پس از چندین ماه سفارش در محل های پناهندگی ، تمایل به فضای بیشتر و پتانسیل بیشتر افراد برای کار از راه دور احتمالاً دو عامل موثر در محبوبیت این قبور است.”

خانه های شهرهای کوچکتر در لیست بازدیدها سرنوشت خود را مشاهده می کنند. ردفین خاطرنشان كرد كه نماهای صفحه از خانه های فروشی در شهرهایی كه كمتر از 50،000 نفر از ساكنین دارند ، نسبت به ماه مه در سال گذشته 87٪ افزایش داشته است. این تقریباً چهار برابر افزایش 22 درصدی سالانه بازدید از صفحه در خانه ها در شهرها با بیش از 1 میلیون نفر ساکن است.

تیلور مرا می گوید: “در حالی که تعداد زیادی از افرادی که به صورت آنلاین به خانه های خود در خانه های شهرهای کوچک مراجعه می کنند ، افزوده شده است ، تأثیر طولانی مدت این بیماری همه گیر بر افرادی که در واقع از یک بخش کشور به بخش دیگر منتقل می شوند ، دیده نمی شود.” ، اقتصاددان ردفین. “مردم شروع به گرفتن شیرجه رفتن و دور شدن از شهرهای بزرگ و گران قیمت می کنند ، گرچه بیشتر آنها احتمالاً در حال تغییر سبک زندگی بودند. همه گیری و فرصت های کار از خانه که با آن همراه است ، الگوهای شغلی مهاجرت را که در حال حاضر به سمت مناطق نسبتاً مقرون به صرفه کشور وجود داشته است ، تسریع می کند. اما برای بسیاری از افراد ، فریب دادن خانه های بزرگ در فضاهای باز ، رویای منتقل از انزوا ناشی از کروناویروس را پشت سر می گذارد. ”

27٪ از خریداران قصد جابجایی دارند

در نیویورک ، سان فرانسیسکو و لس آنجلس برخی از بزرگترین جریان خالص خالص در میان کاربران Redfin.com در ماه آوریل و ماه مه نشان داده شده است ، این بدان معناست که تعداد بیشتری از مردم از حرکت به بیرون حرکت می کنند. در همین حال ، ققنوس؛ ساکرامنتو ، کالیفرنیا ؛ لاس وگاس؛ و دالاس بالاترین میزان خالص کاربران Redfin.com را در ماه آوریل و مه مشاهده می کنند. این متروها نسبتاً ارزان تر از مناطق ساحلی بزرگتر نیز هستند.

جدول 10 حرکت برتر مترو. برای اطلاعات بیشتر به لینک منبع در پایان این مقاله مراجعه کنید.